ARCYDZIEŁEM JEST SERCE MATKI

W dniu 28 maja 2012 roku uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie uczcili Dzień Matki występem w Gminnym Ośrodku Kultury w Zdunach.

Na miejsce przybyli zaproszeni goście: Pan Jarosław Kwiatkowski – Wójt Gminy Zduny, Pan Zbigniew Bończak – Przewodniczący Rady Gminy Zduny, Pani Aleksandra Urbańska – Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zdunach, Pani Zofia Wawrzyńczak – Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie, Pani Maria Pietrzak – Przewodnicząca Rejonowej Rady Koła Gospodyń Wiejskich, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ze Strzelcewa, Łowicza i Bielaw oraz mamy z terenu Gminy Zduny.

Młodzież przedstawiła zebranym wzruszający program słowno – muzyczny pt. Arcydziełem jest serce matki, uświetniony tanecznym występem szkolnego zespołu ludowego oraz prezentacją multimedialną.

Ze strony publiczności uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami.  Nie obyło się również bez łez wzruszenia, zaś kwiaty wręczone wszystkim mamom były miłym akcentem tego uroczystego dnia.