SPOTKANIE Z CZŁOWIEKIEM SUKCESU, ABSOLWENTEM SZKOŁY PANEM WOJCIECHEM BURYM

W czwartek 31 maja 2012 roku młodzież klasy III Technikum prowadzącego kształcenie w zawodzie technik rolnik w Zespole szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie miała okazję spotkać się  z Panem Wojciechem Bury założycielem i  właścicielem firmy „Bury” Maszyny Rolnicze.

Uczniowie dowiedzieli się jak przebiegała droga do sukcesu Pana Wojciecha (absolwenta szkoły z 1981 roku) i co jest najważniejsze, aby ten sukces osiągnąć. Nasz Gość podkreślał, że w branży maszynowej najważniejsza jest jakość oraz umiejętność zawierania kontraktów w celu zdobywania nowych rynków.

Dzięki twórczemu działaniu własnego biura konstrukcyjnego i ścisłej współpracy z fachowcami z Przemysłowego Instytutu Maszyn Rolniczych w Poznaniu oraz ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Firma BURY Maszyny Rolnicze (istniejąca na rynku od 1991 roku ) wciąż się rozwija, produkując coraz to nowsze modele maszyn i wprowadzając do nich innowacyjne rozwiązania techniczne.

Uczniowie byli niezwykle zadowoleni z tego spotkania, są świadomi ile pracy należy włożyć, aby odnieść sukces na rynku i wypracować własną markę.