ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ DO PROJEKTU

Uwaga uczniowie!!!
Już w najbliższy poniedziałek, 15 października, rusza rekrutacja do projektu „Alternatywne formy i kierunki użytkowania zwierząt, szansą na zwiększenie dochodów z produkcji rolniczej i poprawy samozatrudnienia absolwentów naszej szkoły” o numerze POWERVET-2017-1-PL01-KA102-036650. Projekt realizowany jest w ramach akcji: „Mobilność osób uczących się i kadry w ramach kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków POWER na zasadach Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe”. Szczegóły dotyczące projektu oraz rekrutacji (regulamin rekrutacji, formularz zgłoszeniowy, ankieta) dostępne są na stronie internetowej szkoły w zakładce projekty unijne/power 2017-2019 lub pod linkiem https://zspzd-technikum.pl/projekty-unijne/power-2017-2019/

Szczegółowych informacji dotyczących projektu udziela koordynator projektu pani Marlena Janik oraz pani Magdalena Bajena.