MAMY SWOJE PASJE

Regionalne Centrum Polityki Społecznej było organizatorem konkursu pt. „Narkotyki? Na co mi to!”.

Zadaniem uczestników było zaprezentowanie swojej pasji, pojmowanej jako sposób na życie, samorealizację, będącej alternatywą dla podejmowania zachowań ryzykownych. Zgłoszenie konkursowe zawierało opis pasji oraz materiały dokumentujące podejmowane działania w postaci zdjęć, filmów, utworów muzycznych, utworów literackich, innych. Dodatkowo można  było udokumentować swoje osiągnięcia w danej dziedzinie poprzez załączenie zaświadczeń, dyplomów, certyfikatów.

Swoje pasje przedstawili również uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie. W dziedzinie literackiej zaprezentowali się Robert Jabłoński i Olga Karcz, w fotografii Patrycja Kacprzak oraz w fotomodelingu Marta Kęcińska.