TARGI ROLNE W BRATOSZEWICACH

W dniach 23-24 czerwca 2012 roku w Bratoszewicach odbyły się Targi Rolne ,,W sercu Polski” połączone z XIV Wojewódzką Wystawą Zwierząt Hodowlanych oraz Krajowym Zlotem Klubów 4H.

Na imprezie prezentowało się ponad 140 wystawców. Byli wśród nich przedstawiciele firm paszowych, firm oferujących ciągniki i maszyny rolnicze oraz producenci i dystrybutorzy bylin, drzew i krzewów ozdobnych. Swoje oferty przedstawiły także mleczarnie, piekarnie oraz pszczelarze.

Naszą szkłę reprezentowała Pani Zofia Wawrzyńczak – Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie, delegacja nauczycieli oraz młodzież. Uczniowie w ramach wolontariatu pełnili funkcję  przewodników po Wystawie Zwierząt Hodowlanych oraz prezentowali szkołę przy stoisku promocyjnym, na którym oprócz materiałów informacyjnych znalazły się różnorodne gadżety związane z poszczególnymi kierunkami kształcenia. Zaprezentowano również prezentację multimedialną.

Na zakończenie Targów Rolnych organizatorzy podziękowali wszystkim zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia. Oprócz ciepłych słów były dyplomy, puchary oraz drobne upominki.