UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Pełni sił oraz widoków na sukcesy uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie rozpoczęli rok szkolny 2023/2024, którego inauguracja odbyła się 4 września 2023 roku o godzinie 11.00.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego oraz oddania czci ofiarom II wojny światowej. Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły – Pan Stanisław Kosmowski, który życzył nauczycielom, uczniom oraz pracownikom wytrwałości oraz sukcesów w nadchodzącym roku. W sposób szczególny powitał pierwszoklasistów, którzy w dniu dzisiejszym rozpoczynają naukę w  ZSCKR.

Dla młodzieży klas I, III i IV Technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii ten dzień to nie tylko rozpoczęcie roku, to również podsumowanie roku szkolnego 2022/2023. W związku z tym uczniowie, którzy  osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżniali się wzorowym zachowaniem oraz aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły otrzymali z rąk Pana Dyrektora świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Nie obyło się również bez listów gratulacyjnych, które zostały wręczone rodzicom.

Po części oficjalnej młodzież udała się do klas na spotkanie z wychowawcami.