KIBICUJEMY NASZEJ REPREZENTACJI

We wtorek, 22 listopada, polska reprezentacja piłkarska rozegrała pierwszy mecz na Mistrzostwach Świata w Katarze. Wychowankowie internatu mecz z reprezentacją Meksyku obejrzeli w specjalnie zorganizowanej strefie kibica. Mimo, iż spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem emocji nie brakowało, a nasza młodzież kibicowała do ostatniego gwizdka sędziego. W czasie meczu nie mogło zabraknąć biało-czerwonych szalików, flag oraz barw narodowych na twarzach naszych uczniów. W czasie oglądania zmagań naszych piłkarzy wychowankowie mieli do dyspozycji popcorn, chipsy, orzeszki oraz ciasteczka, czyli niezbędne przysmaki, po które zwykle sięgamy śledząc mecz przed telewizorem. Przed nami jeszcze co najmniej dwa spotkania biało-czerwonych podczas mundialu w Katarze, chociaż po cichu liczymy, że Polacy zakwalifikują się do kolejnej fazy turnieju, dzięki czemu będziemy mieli kolejne szanse do świetnej zabawy podczas wspólnego kibicowania. Organizatorami strefy kibica byli p. Damian Rybusiewicz oraz p. Cezary Pietrzak.