29. finał ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata

W dniach 16-18 września przypada 29. finał ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata. Tegoroczne hasło kampanii brzmi: „Wszystkie śmieci są nasze”. Data Sprzątania Świata została wyznaczona na koniec września, z uwagi na ogromny wzrost liczby odpadów w przestrzeni publicznej po okresie wakacyjnym.

Uczniowie naszej szkoły razem ze Szkołą Podstawową im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Nowych Zdunach we współpracy z Gminą Zduny czynnie uczestniczyli w tegorocznej akcji. Klasa IB Technikum Weterynaryjnego sprzątała teren szkoły i gospodarstwa szkolnego.

Mając na uwadze hasło tegorocznej kampanii że „Wszystkie śmieci są nasze”, zachęcamy do udziału w sprzątaniu naszej planety promując przesłanie aby nie śmiecić oraz segregować odpady.