Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W końcu nadszedł! Długo oczekiwany przez uczniów dzień 25 czerwca 2021 roku zawitał również do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie oznajmiając rozpoczęcie wakacji.

Piątkowy poranek uczniowie wraz z nauczycielami rozpoczęli od mszy świętej w kościele pod wezwaniem św. Jakuba w Zdunach zorganizowanej z okazji zakończenia roku szkolnego. Następnie wszyscy udali się do szkoły gdzie, na świeżym powietrzu odbyła się już oficjalna część uroczystości zakończenia roku szkolnego 2020/2021.

Po wprowadzeniu pocztu sztandarowego i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrał Dyrektor Szkoły – Pan Stanisław Kosmowski, który podsumował pod kątem edukacyjnym miniony rok szkolny, dzieląc się z zebranymi swoimi spostrzeżeniami i wskazówkami na przyszłość.

Następnie Pani Zofia Rosa – wicedyrektor szkoły odczytała list Ministra Edukacji i Nauki skierowany do uczniów i nauczycieli.

W końcu nadeszła chwila nagrodzenia uczniów, którzy w roku szkolnym 2020/2021 osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, a rodzice odebrali z rąk Pana Dyrektora listy gratulacyjne.

Kończąc oficjalną część uroczystości Pan Dyrektor serdecznie podziękował nauczycielom, uczniom, rodzicom i pracownikom administracji za swoje zaangażowanie w rozwój i właściwe funkcjonowanie szkoły w tym trudnym, pandemicznym czasie, życząc przy tym udanych wakacji i wielu radosnych chwil w przyszłym roku szkolnym.

Po wyprowadzeniu sztandaru szkoły uczniowie klas pierwszych pod kierunkiem p. Aleksandry Mostowskiej i p. Sławomiry Milczarek zaprezentowali krótką część artystyczną.

Na koniec uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas celem dopełnienia kwestii formalnych związanych z wręczeniem świadectw promocyjnych.