AGNIESZKA WOŁOWSKA WYRÓŻNIONA W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM XXI PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SZKÓŁ ZAWODOWYCH

W  dniu 6 kwietnia 2017 roku w Muzeum Miasta Łodzi odbyło się podsumowanie XXI Przeglądu Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych. Celami projektu było m.in. motywowanie uczniów i nauczycieli do podejmowania nowych wyzwań związanych z własnymi zainteresowaniami, popularyzacja sztuki oraz rozwijanie wrażliwości twórczej.

W ramach tegorocznej edycji zostały przeprowadzone trzy konkursy: literacki, plastyczny i fotograficzny. To właśnie w tym ostatnim Agnieszka Wołowska z kl. III TW, pod opieką p. Bogumiły Banasik, zmierzyła się ze sporą konkurencją wykonując fotografię zgodną z tematem – „Zaopiekuj się mną – zwierzęta zapomniane, niekochane, niechciane”. Jej praca pt. „Schronisko – magazyn prezentów niechcianych” przykuła uwagę jury i tym samym otrzymała wyróżnienie. W tym samym Konkursie wzięła również udział Marta Wołowska, siostra Agnieszki.

Serdecznie gratulujemy.