„ŚWIĄTECZNA PUCHA DLA SIERŚCIUCHA”

Pod radosnym hasłem: „Świąteczna pucha dla sierściucha”, w ramach ogólnopolskiej akcji: „Pomóż zwierzętom przetrwać zimę!”, odbywa się miesięczna (1-26 grudnia) zbiórka charytatywna zorganizowana pod opieką Stowarzyszenia Cztery Łapy w Łowiczu. Akcja mająca na celu zebranie karmy dla psów i kotów, pomaga w doposażeniu schronisk dla zwierząt w tych trudnych, zimowych warunkach. W miniony weekend 14-15 grudnia 2013 roku, w łowickim markecie Kaufland odbyła kolejna taka zbiórka. Uczestniczyli w niej uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie zrzeszeni w Szkolnym Klubie Wolontariatu (Marta Kowalczyk, Kamila Perzyńska, Dominika Mika, Patrycja Flis, Dawid Anyszewski, Łukasz Kowalski i Mariusz Stokowski).

Zebrane produkty zostaną przekazane m.in. dla łowickiego Schroniska dla psów, które cotygodniowo w ramach wolontariatu odwiedzają nasi uczniowie.

Kaufland 001 (Kopiowanie)Kaufland 003 (Kopiowanie)Kaufland 004 (Kopiowanie)Kaufland 007 (Kopiowanie)