TARGI EDUKACYJNE W ŁOWICZU

W dniu 20 marca 2013 roku w łowickim Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym “Szkiełka” odbyły się  XIII Targi Edukacyjne, na których swoje oferty kształcenia zaprezentowały  szkoły ponadgimnazjalne z Łowicza i okolic.

Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród Gimnazjalistów, którzy tłumnie odwiedzali ciekawie zaaranżowane stoiska.  Każda z 10 szkół, wśród których znalazła się nasza –  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie, starała się jak najlepiej zaprezentować swoją ofertę edukacyjną, nie tylko przez oryginalność wystaw, ale również  rozmaite stroje charakterystyczne dla poszczególnych zawodów. W targach brało udział wiele ważnych osobistości: Starosta Łowicki Krzysztof Figat, Wicestarosta Dariusz Kosmatka oraz Burmistrz Miasta Łowicza Krzysztof Jan Kaliński.