TARGI KARIERY W SKIERNIEWICACH – „SZKOŁA DLA GIMNAZJALISTY”

W dniu 19 marca 2013 roku w hali Sportu i Rekreacji w Skierniewicach, już po raz jedenasty odbyły się Targi Kariery “Szkoła dla Gimnazjalisty”, organizowane przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej. Wśród szkół prezentujących swoje oferty edukacyjne znalazł się również  Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie.

Stoisko, przygotowane przez naszą szkołę, wzbudzało zainteresowanie nie tylko wśród gimnazjalistów, gdyż obok materiałów promujących poszczególne kierunki kształcenia znalazły się różnorodne gadżety, adekwatne do proponowanych zawodów oraz zapowiadające nadchodzącą wiosnę piękne, pachnące kwiaty.  Dużym powodzeniem cieszyły się również prace “naszej łowiczanki”, która wykonywała kolorowe, bibułowe bukiety. Całość uatrakcyjniała prezentacja multimedialna przygotowana przez uczniów i nauczycieli ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie.

Zainteresowani naszą ofertą edukacyjną mieli możliwość uzyskania konkretnych oraz rzeczowych informacji, udzielanych przez młodzież, kształcącą się w poszczególnych zawodach, jak również przez nauczycieli.