SPOTKANIE OPŁATKOWE W GOSTYNINIE

W piątkowe przedpołudnie 15 grudnia 2012 roku delegacja ZSCKR uczestniczyła w Spotkaniu Opłatkowym w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Gostyninie. W drzwiach swojego domu witali nas mali przyjaciele i serdecznie zapraszali na część oficjalną. Otrzymaliśmy słodkie świąteczne pierniki.

Spotkanie rozpoczęła pani Dyrektor Zofia Piotrowska witając wszystkich gości oraz swoich podopiecznych. Następnie głos zabrali aktorzy, którzy znajdowali się w czasie Świąt Boże Narodzenie w dalekiej Przyszłości. Wigilia nie składała się z tradycyjnych potraw, lecz tabletek je zastępujących. Dzieci znalazły starą machinę i z radością wróciły do Świąt z XXI wieku. Przy dźwiękach kolęd dzieliliśmy się opłatkiem. Skosztowaliśmy tradycyjnych potraw wigilijnych. A następnie młodzież została zaproszona do pokojów dzieci. Rozstanie było wzruszające na szczęście spotykamy się już w czwartek 20 grudnia. Do zobaczenie w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie…