WARSZTATY TEATRALNE

25 października 2012 roku w ramach współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury  w Zdunach młodzież z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie uczestniczyła w warsztatach teatralnych prowadzonych przez aktorów, na co dzień występujących w Teatrze Realistycznym w Skierniewicach.

Zajęcia te przybliżyły uczniom pracę aktora. Na własnej skórze odczuli jak ciężkie i mozolne są przygotowania do zagrania jakiejkolwiek roli. Trzeba bowiem panować nad swoim ciałem, ruchem i głosem. Mimo ciężkich i wyczerpujących ćwiczeń, wszystkim dopisywał humor i towarzyszyła świetna zabawa.

Po warsztatach młodzież oglądała spektakl pt.: „Jestem” w wykonaniu aktorów Teatru Realistycznego. Była to bardzo nowoczesna forma przedstawienia, ukazująca współczesny obraz kobiety.

Uczniowie byli bardzo zadowolona z kolejnych atrakcyjnych zajęć w Gminnym Ośrodku Kultury w Zdunach.

Czekamy na więcej…