ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie z awansem do III Ligi ŁoLiF!!!

W sezonie 2022/2023 w Łowickiej Lidze Futsalu w IV lidze wystąpił zespół ZSCKR Zduńska Dąbrowa. Warto dodać, że nasza drużyna jest jedynym zespołem, która jest zgłoszona do rozgrywek jako szkoła. W tym roku  Vaveosport Robkol IV liga została podzielona na dwie grupy: A i B. Z każdej grupy do III ligi awansowały po dwie najlepsze drużyny. Nasz zespół awans wywalczył przed ostatnią kolejką ligi. Rywalizację zakończyliśmy na pierwszym miejscu w grupie A. Dziękujemy naszym zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły oraz życzymy powodzenia w III lidze ŁoLiF. w kolejnym sezonie.

W Vaveosport Robkol IV lidze w naszej drużynie zagrali: Adam Kołaczyk (II TR), Bartłomiej Karasek (II TR), Patryk Łysio (III TR), Piotr Wieszczy (II TR), Michał Frankiewicz (IV TR), absolwent Szczepan Kacprzak. Gościnnie w naszym zespole występowali: Bartosz Kołaczyk, Jan Siurek, Krystian Wróbel, Jakub Kwiatkowski, Marcel Pawlaczyk, Szymon Nowotniak, Kamil Gałązka. Trenerem drużyny był Marcin Wójcik, a kierownikiem drużyny Szczepan Kacprzak.

Gratulujemy awansu!!!