ŚWIĄTECZNA WIZYTA W GOSTYNINIE

W oczekiwaniu na betlejemskie światełko, które objawi światu narodziny Syna Bożego, wychowawcy internatu szkoły w Zduńskiej Dąbrowie podjęli się przedsięwzięcia, którego celem jest czynić zadość wszechobecnej dobroci i miłości płynących ze świątecznej atmosfery. Jak co roku dzięki hojności licznych sponsorów zakupili oraz przygotowali paczki dla podopiecznych Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej ,,Bratoszewo” z Gostynina.

Mimo, iż pandemia zniweczyła plany zorganizowania wspólnej wigilii, która na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń z życia szkoły, to nie powstrzymała pracowników Zespołu Szkół przed obdarowaniem dzieci, które co roku gościły w progach zduńskiej placówki edukacyjnej w wyjątkowym dla nas wszystkim czasie. Tym razem wychowawcy internatu wybrali się do Gostynina osobiście by tam wręczyć prezenty wszystkim pensjonariuszom „Bratoszewa”. W obecności dyrektora i pracowników placówki dzieciom wręczone zostały podarunki stanowiące zaledwie namiastkę wzniosłych uczuć jakie zduńska brać żywi wobec swoich gostynińskich przyjaciół. Wierzymy, że miłość, ciepło i zrozumienie wzbudzą w Nich nadzieję na lepsze jutro, a świąteczne paczki sprawią, iż poczują się wyjątkowi.

W oczekiwaniu na kolejną wigilię życzymy naszym milusińskim wszystkiego co najpiękniejsze, dobra, pogody ducha i wielu łask bożych. Do zobaczenia ze rok.