WYCIECZKA INTEGRACYJNA DO ŁODZI

19 listopada 2019 roku uczniowie klas pierwszych cztero- i pięcioletniego Technikum rolniczego oraz architektury krajobrazu z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie pod opieką p. A. Wojciechowskiej, p. A. Piesik i p. I. Przytulskiej wyjechali do Łodzi na wycieczkę integracyjną. Pierwszym punktem była lekcja wychowania fizycznego w Parku trampolin “Saltos”. Pod okiem doświadczonych trenerów młodzież czynnie a zarazem bezpiecznie uczestniczyła w zajęciach.

W nawiązaniu do minionej 101 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę, nie zabrakło akcentu patriotycznego, uczniowie obejrzeli film pt “Legiony” w reżyserii Dariusza Gajewskiego. Cel wycieczki został osiągnięty, młodzież uśmiechnięta, zadowolona i w pełni zintegrowana wróciła do szkoły.