UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

19 czerwca 2019 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Część oficjalna rozpoczęła się od wręczenia listów gratulacyjnych rodzicom oraz świadectw z czerwonym paskiem i nagród książkowych uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce, wyróżniali się wzorowym zachowaniem i aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły. Następnie młodzież przedstawiła prezentację multimedialną podsumowującą rok szkolny, który obfitował w różne wydarzenia, zarówno na szczeblu szkolnym jak i ogólnopolskim. Uroczyste podsumowanie roku szkolnego wzbogacił występ zespołu ludowego „Dąbrowskie pasiaki”.

Kończąc oficjalną część uroczystości Pan Dyrektor serdecznie podziękował nauczycielom, uczniom, rodzicom i pracownikom za zaangażowanie w rozwój i właściwe funkcjonowanie szkoły, życząc udanych wakacji i wielu radosnych chwil w przyszłym roku szkolnym.