UCZESTNICZYLIŚMY W CENTRALNEJ INAUGURACJI ROKU SZKOLNEGO 2017/2018.

11 września 2017 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Stanisława Staszica w Sejnach odbyła się Centralna Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018 Szkół Rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Na uroczystość zostali zaproszeni znamienici goście: p. Krzysztof Jurgiel – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, p. Rafał Romanowski – Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, p. Robert Jakubik – zastępca Dyrektora Departamentu Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej, p. Jan Zabielski – wicewojewoda podlaski, p. Jarosław Kuczyński – Prorektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach, ksiądz prałat Zbigniew Bzdak – Proboszcz Parafii pw. NNMP w Sejnach, przedstawiciele władz z powiatu sejneńskiego, dyrektorzy resortowych szkół rolniczych, dyrektorzy szkół z powiatu sejneńskiego oraz przedstawiciele lokalnych instytucji i organizacji.

Naszą szkołę reprezentowali: p. Stanisław Kosmowski – Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie, p. Sylwia Jabłońska – opiekun pocztu sztandarowego oraz delegacja młodzieży w składzie: Daria Ginter – kl. 4 TW, Patrycja Bogucka – kl. 4 TAK oraz Mateusz Dałek – kl. 4 TR.