UCZESTNICZYLIŚMY W OBCHODACH JUBILEUSZOWYCH W MIECZYSŁAWOWIE

W dniu 3 czerwca  2017 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. M. Rataja w Mieczysławowie odbyły się uroczystości wieńczące obchody 105-lecia szkoły.

Na jubileusz zostali zaproszeni znamienici goście  m.in. Tadeusz Woźniak poseł na Sejm RP, również były nauczyciel tejże szkoły, Teresa  Zientala – naczelnik wydziału  w Departamencie Oświaty Rolniczej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Robert Baryła radny Sejmiku Wojewódzkiego, kierownika Oddziału KRUS w Kutnie, Krzysztof Debich starosta powiatu kutnowskiego oraz Marek Jankowski przewodniczący Rady Powiatu w Kutnie, Włodzimierz Lewandowski dyrektor Łódzkiego Oddziału Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach, samorządowcy, przedstawiciele instytucji związanych z rolnictwem i związków zawodowych, Dyrektorzy Szkół Rolniczych prowadzonych przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z pocztami sztandarowymi, przedstawiciele firm współpracujących ze szkołą, nauczyciele, pracownicy i uczniowie szkoły oraz jej absolwenci.

Naszą szkołę reprezentowali: Pani  Zofia Rosa – Wicedyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie, Pani Sylwia Jabłońska – opiekun pocztu sztandarowego oraz delegacja młodzieży w składzie: Kinga Gołębiewska, Sandra Jastrzębska, Natalia Janikula, Patrycja Olejniczak oraz Damian Siekierski.