AGROMAJÓWKA W ZDUŃSKIEJ DĄBROWIE – 31 MAJA 2015 ROKU

Koniec maja w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie na stałe wpisał się w krajobraz licznych uroczystości i imprez o charakterze społeczno-kulturalnym. Nie inaczej będzie i w tym roku. 31 maja 2015 roku na terenie kompleksu gospodarczo-rolnego szkoły odbędzie się impreza pod nazwą „Agromajówka w Zduńskiej Dąbrowie”.

Punktem centralnym przedsięwzięcia będzie uroczyste otwarcie nowej obory wyposażonej w wysokiej jakości robot udojowy ASTRONAUT 4 firmy LELY, który poprzez znaczną wydajność i techniczne zaawansowanie stanowić będzie wizytówkę innowacyjności gospodarstwa rolnego szkoły w Zduńskiej Dąbrowie. Dzięki tej inwestycji, uczniowie technikum i rolnicy będą mogli poznawać nowoczesne osiągnięcia techniki rolniczej.

Następnie odbędą się pokazy sprzętu rolniczego jednej z wiodących na rynku europejskim firm włoskich – FARESIN, której przedstawiciele osobiście zaszczycą swoją obecnością grono uczestników. Niewątpliwą atrakcją będzie prezentacja najnowocześniejszego samobieżnego wozu paszowego wspomnianej wyżej firmy, który może stanowić element wyposażenia każdego nowoczesnego gospodarstwa rolnego. Będzie też wystawa sprzętu rolniczego i maszyn rolniczych. Zaprezentują się również firmy i instytucje działające na rzecz rolnictwa.

Całość uroczystości będzie miała charakter piknikowy z udziałem władz samorządowych oraz zaproszonych gości. Zaprezentują się też zespoły artystyczne. Mamy nadzieję, że każdy z uczestników znajdzie coś atrakcyjnego dla siebie.

Zapraszamy wszystkich na godzinie 11.00 w dniu 31 maja 2015 roku do ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie, a szczególnie zainteresowanych zagadnieniami związanymi z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w dziedzinie produkcji rolniczej i mechanizacji rolnictwa.