MUZEALNE SPOTKANIA Z FOTOGRAFIĄ

16 maja 2015 roku, w sobotnie popołudnie podczas NOCY MUZEÓW, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego – „MUZEALNE SPOTKANIA Z FOTOGRAFIĄ”, ogłoszony przez Muzeum w Łowiczu pod Honorowym Patronatem Starosty Łowickiego Krzysztofa Figata oraz uroczyste rozdanie nagród, wyróżnień i dyplomów.

Tegoroczny konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, gdyż wpłynęło 120 prac. Zadaniem uczestników było samodzielne wykonanie fotografii nawiązującej do tytułu konkursu, który miał na celu rozbudzanie aktywności uczniów przy wykorzystaniu procesu edukacji regionalnej, rozwijanie osobistych zainteresowań młodzieży, ich wrażliwości estetycznej oraz zdolności twórczych, wyrobienie wśród młodzieży potrzeby obcowania z muzeum.

W Konkursie wzięły udział dwie uczennice z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie.
Wyróżnienie i nagrodę rzeczową otrzymała Justyna Banasiak z klasy I Technikum kształcącym w zawodzie technik architektury krajobrazu oraz dyplom za udział w konkursie otrzymała Wiktoria Józwiak z klasy I Technikum kształcącym w zawodzie technik architektury krajobrazu.

Pan starosta Krzysztof Figat złożył serdeczne podziękowania i gratulacje uczestnikom oraz opiekunom, którym wręczył wyróżnienia.

Uczennice przygotowywała pani B. Banasik.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych konkursach!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA