XV MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA ROLNICZA AGRO SHOW 2013

W dniach 20-23 września 2013 roku w Bednarach k/Poznania odbyła się XV Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2013 zorganizowana przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych.

Wystawa obejmująca bogatą ofertę najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych, jak co roku przyciągnęła ponad 700 wystawców z różnych krajów,  instytucje związane z rolnictwem, przedstawicieli mediów oraz tłumy zwiedzających.

Okazję do zobaczenia wystawy AGRO SHOW miała również młodzież z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej  w Zduńskiej Dąbrowie.

Uczniowie mogli zapoznać się z ciekawą ofertą usług dla rolnictwa oraz uczestniczyć w pokazach maszyn na specjalnie do tego celu przygotowanych polach.

Kilkugodzinne zwiedzanie Międzynarodowej Wystawy Rolniczej zakończyło się dla młodzieży satysfakcją a jednocześnie rozczarowaniem, gdyż w następnej takiej imprezie będą mogli uczestniczyć dopiero za rok.

 DSC07198 (Kopiowanie)DSC07200 (Kopiowanie)