EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE ZAWODOWE

W dniu 17 czerwca  2013 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie odbyła się część pisemna Egzaminu Potwierdzającego Kwalifikacje Zawodowe dla Technikum prowadzącego kształcenie w zawodach technik rolnik, technik weterynarii, technik architektury krajobrazu. Nie dla wszystkich jednak ten dzień był stresujący, dwóch z naszych absolwentów – Adam Dąbrowski oraz Mariusz Biskupski zostali zwolnieni z części teoretycznej egzaminu ze względu na sukcesy osiągnięte w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych.

Jutro, wszyscy już przystąpią do części praktycznej. Życzymy powodzenia oraz mamy nadzieję, że w stu procentach otrzymacie tytuł zawodowy przewidziany klasyfikacją zawodów szkolnictwa zawodowego.

Obraz 083 (Kopiowanie)Obraz 085 (Kopiowanie)Obraz 090 (Kopiowanie)Obraz 093 (Kopiowanie)Obraz 100 (Kopiowanie)Obraz 071 (Kopiowanie)