DNI OTWARTE SZKOŁY

W dniach 16 i 21 marca 2012 roku odbyły się Dni Otwarte, podczas których wszyscy zainteresowani gimnazjaliści i ich rodzice mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły.

Podczas spotkań z odwiedzającymi Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie pani Dyrektor, nauczyciele oraz uczniowie udzielali wszelkich informacji dotyczących szkoły, kierunków kształcenia i rekrutacji. Prezentowane były pracownie przedmiotowe oraz praktycznej nauki zawodu. Mieliśmy również okazję   przedstawić osiągnięcia laureatów olimpiad i konkursów.

Duże zainteresowanie wśród gimnazjalistów wzbudziły stoiska promocyjne przygotowane na holu szkoły oraz wesołe programy artystyczne. Największą „furorę” wśród widzów wywołały występy grupy baletowej, powstałego w tym roku zespołu „Crazy Dance” oraz Chóru Szkolnego.

ZSCKR to kameralna szkoła, ale – jak mówią jej uczniowie, ma dużo do zaoferowania: przyjazną atmosferę, doświadczoną i kompetentną kadrę pedagogiczną, dobrze wyposażone pracownie i internat. Dodatkowym atutem Zespołu jest możliwość korzystania z indywidualnych konsultacji  zarówno przez  tych szczególnie  uzdolnionych, jak i tych, którym nauka sprawia kłopoty.

Wychodząc naprzeciw potrzebom uczniów klas III Gimnazjum, a także w odpowiedzi na oczekiwania rodziców stojących przed ważną decyzją wyboru dalszej drogi kształcenia dzieci pragniemy zaprezentować swoją ofertę dydaktyczną, zawodową i wychowawczą po raz trzeci 13 kwietnia 2012 roku.