GROOMER – PRACA DLA FRYZJERA ZWIERZĄT

ŚWIĘTOKRZYSKIE joannabodzioch00@gmail.com  tel/sms: 502 760 957

W pełni wyposażony Salon Pielęgnacji Zwierząt zatrudni groomera- fryzjera zwierząt, na umowę o pracę w wymiarze 3/4 – 1 etat.

Salon istnieje na rynku od 5 lat i wykonuje usługi z zakresu: kąpiel, rozczesywanie, trymowanie, strzyżenie, pielęgnacja psów oraz kotów. Ściśle współpracuje z przychodnią weterynaryjną.

Wyposażony jest w duży stół groomerski z podnośnikiem elektrycznym oraz wysięgnikiem, a także w profesjonalną wannę, która nie wymaga podnoszenia ciężkich psów. Pomieszczenie jest klimatyzowane. Zakład mieści się w nowoczesnym budynku z zapleczem socjalnym w miejscowości Odonów, gmina Kazimierz Wielka.

Oferujemy:

– elastyczne godziny pracy,

– wynagrodzenie na poziomie 2.617- 3.490 zł brutto + system premiowania w zależności od ilości obsłużonych klientów,

– wsparcie lekarza weterynarii w przypadku zwierząt agresywnych (przy pełnej współpracy z  właścicielem zwierzęcia),

Oczekujemy:

– posiadania kursu z zakresu groomingu (mile widziane doświadczenie zawodowe z zakresu groomingu lub pracy ze zwierzętami),

– empatii do zwierząt,

– umiejętności pracy w zespole,

– umiejętności kontaktu z klientami oraz kultury osobistej,

– mile widziane posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Zakres obowiązków:

– szeroko pojęta pielęgnacja zwierząt- grooming,

– utrzymanie porządku na stanowisku pracy (bieżące sprzątanie i dezynfekcja, dbałość o sprzęt),

– obsługa klientów,

– dowóz zwierząt do salonu jeśli jest taka potrzeba (w przypadku posiadania prawa jazdy),

– inne drobne zadania zlecone przez właścicielkę Salonu.

Osoby chętne do podjęcia pracy na ww. stanowisku, prosimy o wysłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych drogą mailową (joannabodzioch00@gmail.com).

Ewentualne pytania można kierować również telefonicznie/sms: 502 760 957.