XIV KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE PRACY W ROLNICTWIE

6 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyło się wręczenie nagród rzeczowych dla zwycięzców XIV już edycji Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie. Celem konkursu było kształtowanie umiejętności praktycznego zastosowania wiedzy z zakresu bhp w rolnictwie, kształtowanie prawidłowych nawyków podczas pracy w gospodarstwie rolnym i podniesienie poziomu wiedzy i wrażliwości na zagrożenia wypadkowe występujące w rodzinnych gospodarstwach rolnych.

Do zmagań konkursowych przystąpiło 42 uczniów z naszej szkoły, a po zwycięstwo i tytuł laureata sięgnął Mateusz Maltański- uczeń klasy 3 TR. Na drugim i trzecim miejscu uplasowali się: Adrian Kubica z klasy 1 TR i Mateusz Flis z klasy 3 TR.

Konkurs skierowany był do uczniów kształcących się w zawodach rolniczych w szkołach województwa łódzkiego, a organizatorem był Oddział Regionalny KRUS w Łodzi we współpracy z Okręgowym Inspektoratem Pracy Łodzi.

Gratulacje dla zwycięzców!!!