Dyktando na Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal edukacyjny Dyktanda.pl [1] zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w szczególności Nauczycieli i Uczniów, na wyjątkowe dyktando z nagrodami!

Wydarzenie odbędzie się oczywiście 14 października 2022 r. Będzie rozegrane w całości online, a zatem do udziału niezbędny będzie komputer podłączony do Internetu. Ważne, aby mieć możliwość skorzystania z głośników lub słuchawek, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Zupełnie jak na lekcji w szkole!

Do rozwiązywania dyktanda będzie można przystąpić między 18:00 a 19:00. Nagranie, którego treść będzie należało prawidłowo zapisać, będzie można samodzielnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dostosować prędkość do swoich możliwości.

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-edukacji-narodowej-2022?audio=1

Warto wcześniej poćwiczyć, aby osiągnąć dobry wynik, ponieważ organizatorzy przewidzieli nagrody! Powodzenia!

Z wyrazami szacunku

Zespół Dyktanda.pl

 

Regulamin konkursu “Dyktando na Dzień Edukacji Narodowej”