MATEUSZ DAŁEK W II ETAPIE OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ZARZĄDZANIA

W dniu 9 grudnia 2016 roku po raz pierwszy w naszej Szkole odbyła się Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania organizowana przez Politechnikę Częstochowską.

Do udziału w konkursie zgłosiło się aż 37 uczniów z klas I, II, III i IV. Z niecierpliwością czekaliśmy  na informację kto będzie reprezentował naszą Szkołę w zawodach II stopnia, które odbędą się 10 marca 2016 roku.

Wczoraj tj. 9 stycznia 2017 roku okazało się, że do II etapu spośród ponad 6 000 uczestników zakwalifikował się Mateusz Dałek, uczeń klasy III Technikum kształcącego w zawodzie technik rolnik. Dobry wynik (tylko o 2 punkty mniej niż zdobył Mateusz) osiągnął Dominik Szczepaniak z klasy I Technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

dsc_0138-640x480-kopiowanie-kopiowanie