NAGRODA STAROSTY ŁOWICKIEGO W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

14 maja 2016 roku, w sobotnie popołudnie podczas NOCY MUZEÓW, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego – „MUZEALNE SPOTKANIA Z FOTOGRAFIĄ”, ogłoszony przez Muzeum w Łowiczu pod Honorowym Patronatem Starosty Łowickiego Krzysztofa Figata oraz uroczyste rozdanie nagród, wyróżnień i dyplomów.

Tegoroczny konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży ponadgimnazjalnej. Zadaniem uczestników było samodzielne wykonanie fotografii nawiązującej do tytułu konkursu, który miał na celu rozbudzanie aktywności uczniów przy wykorzystaniu procesu edukacji regionalnej, rozwijanie osobistych zainteresowań młodzieży, ich wrażliwości estetycznej oraz zdolności twórczych, wyrobienie wśród młodzieży potrzeby obcowania z muzeum.

W Konkursie wzięła udział  uczennica z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie  –  Justyna Banasiak z klasy II Technikum kształcącego w zawodzie technik architektury krajobrazu i ona właśnie otrzymała Nagrodę Specjalną Starosty Łowickiego.

Pani Dyrektor Muzeum Marzena Kozanecka – Zwierz  złożyła serdeczne podziękowania i gratulacje uczestnikom oraz opiekunom, którym wręczyła wyróżnienia za zaangażowanie i zmotywowanie młodzieży do udziału w konkursach.

Uczennicę do konkursu przygotowała pani B. Banasik.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych konkursach!

IMG_1520 (Kopiowanie)

13241198_905629222893028_4462792409324271018_n (Kopiowanie)