INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

Wszyscy wiemy jak to jest, gdy nadchodzi kres wakacji i zbliża się nowy rok szkolny. Dla części z nas jest to powód do radości, dla pozostałych jednak początek września wywołuje stan zniechęcenia. Zacznijmy więc nowy etap edukacji optymistycznie, aby nadchodzące 10 miesięcy spędzić jak najlepiej.

Pełni sił oraz widoków na sukcesy rozpoczęli rok szkolny 2013/2014 uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie, którego inauguracja odbyła się w dniu 2 września 2013 roku o godzinie 930.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego oraz oddania czci ofiarom II wojny światowej. Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły – Pan Stanisław Kosmowski, który po odczytaniu listu od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Pana Stanisława Kalemby, życzył nauczycielom, uczniom oraz pracownikom wytrwałości oraz sukcesów w nadchodzącym roku. W sposób szczególny powitał pierwszoklasistów, którzy w dniu dzisiejszym rozpoczynają naukę w murach ZSCKR.

Dla młodzieży klasy II Technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii oraz klas III Technikum kształcącego w zawodzie technik rolnik, technik architektury krajobrazu i technik weterynarii ten dzień to nie tylko rozpoczęcie roku, to również podsumowanie roku szkolnego 2012/2013. W związku z tym uczniowie, którzy  osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i wyróżniali się wzorowym zachowaniem, mieli 100% frekwencję oraz aktywnie uczestniczyli w życiu szkoły otrzymali z rąk Pana Dyrektora świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe. Nie obyło się również bez listu gratulacyjnego, który został wręczył rodzicom Justyny Chojnackiej.

Po uroczystej inauguracji roku szkolnego 2013/2014 zebrani udali się do sal lekcyjnych na spotkanie z wychowawcami.

1(Kopiowanie)2 DSC07115 (Kopiowanie)3 DSC07117 (Kopiowanie)4 DSC_0013 (Kopiowanie)5 DSC07139 (Kopiowanie)6 DSC07144 (Kopiowanie)7 DSC_0003 (Kopiowanie)8 DSC_0004 (Kopiowanie)