STUDNIÓWKA 2012

Zawżdy tak bywało,

Gdy 100 dni nauk zostało,

Wielce godni żakowie,

Biesiadowali na zdrowie!”

Przed  maturzystami już tylko nauka. Bal studniówkowy za nimi. Tegorocznego poloneza odtańczono w  Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie dnia 28 stycznia 2012 roku tuż po oficjalnym otwarciu Studniówki przez Dyrektora Szkoły Panią Zofię Wawrzyńczak.

         Następnie uczniowie złożyli serdeczne podziękowania Dyrekcji szkoły za stworzenie warunków do zdobywania wiedzy, ciągłe starania, by nasza placówka była coraz ładniejsza i nowocześniejsza. Szczególne podziękowania skierowano do wychowawców, którzy każdej sytuacji starali się służyć pomocą, obdarzali zrozumieniem i towarzyszyli we wspólnej wędrówce w czasie edukacji w Technikum. Młodzież wyraziła również wdzięczność kadrze pedagogicznej za przekazaną wiedzę, wyrozumiałość i cierpliwość oraz rodzicom, którzy nie tylko przez cztery lata nauki w szkole średniej, ale i przez całe życie, byli przy nich, wspierali swoją radą, pomagali.

Po części oficjalnej wszyscy oddali się zabawie.  Parkiet nieustannie zapełniali zarówno spragnieni zabawy uczniowie, jak i nauczyciele.

W chwilach odpoczynku, pomiędzy kolejnymi utworami, goście mogli skosztować pysznych deserów i przekąsek. Zabawa trwała do białego rana.

Myślę, że wszyscy będą miło i długo wspominać tę studniówkę. Teraz trzeba brać się do pracy, bo do matury zostało  tylko 100 dni!