STUDNIÓWKA 2009

54 uczniów z klas technikum ekonomicznego, weterynaryjnego i rolniczego(16 z IV TE, 21 z IV TW i 17 z IV TR) bawiło się 24 stycznia w ZSP w Zduńskiej Dąbrowie na balu studniówkowym, wszyscy z osobami towarzyszącymi. Studniówka rozpoczęła się o godzinie 19.00 tradycyjnym polonezem. Uczniowie przygotowali również program artystyczny pod tytułem ?Z życia szkoły?, w którym w humorystyczny sposób przedstawili lekcje: języka polskiego, matematyki, historii i chemii oraz śpiewali dla nauczycieli piosenki, za co otrzymali gromkie brawa od publiczności.
Uczniowie bawili się w świetlicy i stołówce szkolnej, do tańca zagrał zespół ?Prestige?. Zabawę rozpoczęto od walca do którego uczniowie poprosili panią dyrektor Zofię Wawrzyńczak oraz swoich wychowawców (IV TE ? Zofia Rosa, IV TW ? Joanna Balcerska, IV TR ? Dariusz Wojtysiak). Stroje były eleganckie a zarazem skromne, wśród maturzystek przeważały sukienki ?za kolano? w stonowanych kolorach, natomiast maturzyści wystąpili w ciemnych garniturach. Sale balowe udekorowane były przez profesjonalną firmę. Na sali jadalnej przeważały barwy czerwieni, a na sali balowej zieleni.
Dokładnie o północy zgodnie z tradycją studniówkową przystąpiono do krojenia 4 piętrowego tortu.