Kiedy zwracamy się do pedagoga

Możecie im dać swoją miłość, lecz nie myśli
wasze, jako że swe własne myśli posiadają.
Możecie usiłować być podobni do nich, lecz
nie próbujcie nawet uczynić ich podobnymi do was.
Jako, że życie się nie cofa, ani na dzień
wczorajszy nie czeka…?

Khalil Gibrana

Witam Was serdecznie!!!Chcę, abyście wiedzieli, że jestem w szkole do Waszej dyspozycji. Jeśli macie jakiekolwiek problemy ? zapraszam do siebie. Każdy uczeń jest dla mnie ważny, każdy jest inny- więc traktowany przeze mnie indywidualnie. Chcę abyście wiedzieli, że o ile będzie to możliwe, na pewno Wam pomogę! Będę szukała właściwych rozwiązań ? najlepszych dla Was.

Pragnę Was również uczulić na potrzeby innych. Tu prośba do Was: jeśli widzicie, że ktoś z Waszych kolegów potrzebuje pomocy, wsparcia, a nie bardzo wiecie jak mu pomóc ? zgłaszajcie to do mnie. To Wy najlepiej wiecie w jakim stanie emocjonalnym są Wasi koledzy czy koleżanki. To od Was w dużej mierze zależy czy pomoc dotrze do nich w porę.

Jeśli macie ciekawe pomysły, którymi chcecie się podzielić ? również zapraszam!
Zastaniecie mnie w małym pokoiku obok biblioteki:

WTORKI ? 8:30- 14:00

PIĄTKI ? 9:00- 13:30

Mój adres e-mail: acharazka@o2.pl– możecie na niego pisać w każdej chwili!
Zapraszam również rodziców! jestem dostępna we wtorki i piątki. Istnieje również możliwość umówienia się
w godzinach popołudniowych na terenie szkoły oraz internatu, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Anna Charążka – pedagog szkolny