Sukces naszych uczniów w VII edycji Profilaktyki według Ekonomika – „EKOsfera”

W środę 4 czerwca u uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w VII edycji Profilaktyki według Ekonomika czyli pikniku pod nazwą „EKOsfera”. Piknik skierowany był do uczniów szkół ponadpodstawowych z powiatu łowickiego a organizatorami oprócz ZSP nr 4 w Łowiczu były Komendy Powiatowe Policji i Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu. Ideą było promowanie mody na życie bez uzależnień, różnych form spędzania wolnego czasu, integracja środowisk szkół ponadpodstawowych i budowanie współpracy z władzami samorządowymi i służbami mundurowymi.

Młodzież wzięła udział w 5 konkurencjach sportowych i w aż 3 stanęli na podium. W Policyjnym Torze przeszkód o Puchar Komendanta KPP w Łowiczu drugie miejsce wywalczyli: Julia Sęczkowska (II TWA), Julia Ceglińska (II TWA), Łukasz Adamiak (I TRA) i Mateusz Gołębiowski (II TRA). Także drugie miejsce w Regatach młodzieżowych o Puchar Starosty Łowickiego wywalczyły siostry Julia i Zosia Mikusek (IV TWA i IV TWB). Zaznaczamy, że w tamtym roku zajęły 1 miejsce. Tytuł Mistrza sprzed roku został obroniony w VI Armagedonie o Puchar Komendanta PSP w Łowiczu, w którym naszą szkołę reprezentowali: Maciej Świdrowski (I TRA), Bartłomiej Karasek (III TR), Patryk Siekierski
( II TR), Wanesa Potargowicz (II TWA), Elwira Białas (II THK) i Julia Kantorek (II THK).

Ponadto w TRIO Baskecie szkołę reprezentowali: Bartek Kołaczyk i Szymon Kwiatkowski (III TR) oraz Marcel Wojda (I TRA) a w II Turnieju
e-sportowym FC-24 Jakub Rakowski (IV TR) i Nikodem Latosiewicz (I TRA).

Wszystkim gratulujemy wzorowej postawy i sportowego ducha walki!