SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W KONKURSIE ,,MÓJ REGION: ŚRODOWISKO – ROŚLINY – ZWIERZĘTA – PRODUKTY”

Uczniowie naszej szkoły osiągnęli wybitny sukces w konkursie organizowanym przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie pod tytułem “Mój region: środowisko – rośliny – zwierzęta – produkty”.

Nasi uczniowie wywalczyli pierwsze i drugie miejsce w sekcji Medycyna Weterynaryjna, co jest niezwykle godnym podkreślenia osiągnięciem. Ich zaangażowanie, wiedza i umiejętności zaprezentowane podczas konkursu są powodem do dumy dla naszej szkoły oraz świadectwem wysokiego poziomu kształcenia zawodowego, jakie oferujemy.

Miejsce I – „Ocena przydatności ogiera – Dwora do rozrodu”  – uczniowie klasy Ic TW – Gabriela Dróżka, Dawid Majczak, klasy III THK Iga Grzelka, klasy IVb TW– Malwina Organiściak.

Miejsce II – „Porównanie systemów odrobaczania u loch hodowlanych” – uczniowie klasy III TW – Przemił Biczel, Urszula Dzięgielewska, Hanna Wasiak.

Serdecznie gratuluję naszym uczniom ich osiągnięć i trzymam kciuki za dalszy rozwój ich pasji i umiejętności w dziedzinie Medycyny Weterynaryjnej. Niech ten sukces będzie dla nich inspiracją do dalszej pracy i osiągania wybitnych rezultatów.

Gratulujemy także opiekunom i mentorom wyżej wymienionych projektów za ich niezwykłe zaangażowanie, wsparcie i wkład w rozwój uczniów.