KAROLINA TRAFALSKA I MATEUSZ DAŁEK W II ETAPIE OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ZARZĄDZANIA

Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania organizowana jest przez Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. W pierwszym etapie konkursu, który odbył się 12 grudnia 2017 r. uczestniczyło blisko 4 tys. uczniów z całej Polski. Każdego roku konkurs ma swój wiodący temat. Szóstą edycję poświęcono przedsiębiorcy we współczesnej gospodarce.

W naszej szkole z testem o wysokim stopniu trudności zmierzyło się 24 uczniów. Do zawodów drugiego stopnia awansowali, pokonując wymagany próg 26 punktów Mateusz Dałek z klasy IV Technikum kształcącego w zawodzie technik rolnik i Karolina Trafalska z klasy III Technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii.

W II etapie, który odbył się 9 marca w siedmiu okręgach, zmierzyło się 812 uczniów. Karolina Mateusz walczyli o awans do 50-osobowego finału, który odbędzie się 20 kwietnia w Częstochowie. Dla najlepszych olimpijczyków przewidziano atrakcyjne nagrody, ich pula przekroczyć ma 30 tys. złotych.

Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone 23 marca 2018 roku.

Gratulujemy wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.