KONKURS PASTYCZNY NA MIKOŁAJA BOŻONARODZENIOWEGO

W dniu 22 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie ogłoszone zostały wyniki szkolnego konkursu plastycznego na Mikołaja bożonarodzeniowego.

Konkurs plastyczny na Mikołaja bożonarodzeniowego skierowany był do wszystkich uczniów szkoły. Organizatorami konkursu byli nauczyciele: p. Agnieszka Piesik i p. Paweł Kudelski. Do konkursu przystąpiło 6 uczniów, których Mikołaje bożonarodzeniowe miały formę przestrzenną. Prace konkursowe oceniało niezależne jury uwzględniając oryginalność pomysłu, estetykę wykonania, dobór i wykorzystanie materiałów, wkład pracy oraz ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali wyróżnieni i nagrodzeni – otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Wyniki konkursu :

I miejsce:

Adrian Witczak – kl. II Technikum kształcące w zawodzie technik architektury krajobrazu

Justyna Milska – kl. I Technikum kształcące w zawodzie technik architektury krajobrazu

II miejsce:

Zuzanna Łykowska kl. I Technikum kształcące w zawodzie technik architektury krajobrazu

Michalina Urbaniak kl. I Technikum kształcące w zawodzie technik architektury krajobrazu

Marcel Kaczor kl. II Technikum kształcące w zawodzie technik architektury krajobrazu

Krystian Łacheta kl. I Technikum kształcące w zawodzie technik architektury krajobrazu

Uroczystość wręczenia nagród uświetniły jasełka przygotowane i przedstawione przez uczniów naszej szkoły.