I EKOFORUM W ZSCKR W ZDUŃSKIEJ DĄBROWIE

ZAPROSZENIE

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Samorząd Uczniowski ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie serdecznie zapraszają uczniów Gimnazjum do wzięcia udziału w I Forum Ekologicznym pod hasłem „Ekologicznie to znaczy zdrowo”, które odbędzie się w naszej szkole dnia 23 października 2014 r.
Program Forum:
9.00 – 10.30 – wykłady o tematyce ekologicznej
10.45 – 12.30 – warsztaty kulinarne
12.30 – 13.00 – ogłoszenie wyników konkursów:
– konkurs plastyczny na plakat promujący zdrowy styl życia,
– konkurs na prezentację multimedialną o stosowaniu zasad dobrej praktyki rolniczej przy produkcji zdrowej żywności,
– konkurs literacki na wiersz o zdrowym stylu życia.
(Regulaminy konkursów w załączeniu)
Laureaci I, II i III miejsca otrzymają cenne nagrody rzeczowe. Zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy konkursów będą mogli skorzystać z atrakcyjnego wyjazdu na warsztaty do Ośrodka Edukacji Ekologicznej „Źródła” w Łodzi lub gospodarstwa agroturystycznego.
Zapraszamy grupy do 15 osób, w tym uczestników konkursów. Dojazd własnym środkiem transportu. Prosimy o potwierdzenie udziału oraz zgłoszenie uczestników konkursów do 17 października 2014 r. Dojazd własnym środkiem transportu.
Mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie okazją ciekawych zajęć edukacyjnych promujących inicjatywy proekologiczne i działalność zgodną z poszanowaniem zdrowia człowieka i środowiska naturalnego, a także miłym spotkaniem młodych ludzi interesujących się ekologią.

Cieszymy się na Państwa przybycie

image 1 (Kopiowanie)REGULAMINY KONKURSÓW:

Regulamin konkursu literackiego

Regulamin konkursu plastycznego na plakat

Regulamin konkursu na prezentację multimedialną