TARGI EDUKACYJNE DLA GIMNAZJALISTÓW

W dniu 21 marca 2014 roku przedstawiciele Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie zaprezentowali swoją ofertę kształcenia na XIV Targach Edukacyjnych, które odbyły się  w łowickim Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym „Szkiełka” w Łowiczu.

Tegoroczne targi cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród Gimnazjalistów. Młodzież miała możliwość zapoznania się z proponowanymi ofertami edukacyjnymi przedstawionymi na pięknie zaaranżowanych i kolorowych stoiskach wzbogaconych prezentacjami multimedialnymi oraz filmami.

Uczniowie oraz nauczyciele chętnie udzielali zainteresowanym szczegółowych informacji na temat szkół  oraz prowadzonych przez nie kierunków kształcenia.

DSCN8804 (Kopiowanie)DSCN8813 (Kopiowanie)DSCN8819 (Kopiowanie)DSCN8828 (Kopiowanie)