W NAGRODĘ DO BRUKSELI

W dniach 15-19 marca 2013roku uczennica kl. II Technikum kształcącego w zawodzie technik weterynarii w ZSCKR w Zduńskiej Dąbrowie, Arletta Litwinowicz w ramach nagrody konkursu „Jestem Szefową”, brała udział w studyjnej wycieczce do Brukseli. Głównym celem wyjazdu było zapoznanie się z funkcjonowaniem Parlamentu Europejskiego oraz spotkanie z Panią poseł do PE Joanną Skrzydlewską. Oprócz tego uczennica zwiedziła malownicze miasto Brugię zwane „Flamandzką Wenecją”, w której uczestniczyła w rejsie po kanałach oraz zabytki Brukseli takie jak Grand Place, Manneken Pis, Katedra św. Michała czy Atomium. Ważnym punktem wycieczki była kolacja z Panią poseł, podczas której można było dowiedzieć się bardzo interesujących rzeczy na temat pracy posła w PE.

Gratulujemy wyjazdu i życzymy dalszych sukcesów.