WAKACJNE REMONTY…

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie okres wakacji tradycyjnie już wykorzystano na prace, które poprawiają estetykę i funkcjonowanie szkoły. Wykonano:

  • remont klatki schodowej w budynku szkoły oraz w budynku internatu – połażono nową terakotę, pomalowano ściany oraz zainstalowano nowe poręcze,
  • remont łazienki w budynku szkoły oraz łazienki męskiej w internacie,
  • renowację parkietu w trzech pracowniach,
  • zabudowę pomieszczenia w budynku szkoły, wykorzystywanego przez samorząd uczniowski.

Doposażono również pracownię rolniczą w nowoczesny sprzęt. Zakupiono nowy siewnik zbożowy: CANI – redlice talerzowe oraz opryskiwacz: Pelikan 1500 hydraulik firmy „Bury”, do którego sterowanie komputerowe pracy sponsorowała firma „Bury”.