WIZYTA W DOMU DZIECKA W GOSTYNINIE

Czas adwentu to czas oczekiwania na Zbawiciela, to również Spotkania Opłatkowe. W dniu 15.12.2011 r. po raz kolejny zostaliśmy zaproszeni na takie spotkanie, które odbyło się w Zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczy w Gostyninie. Delegację młodzieży stanowili przedstawiciele samorządów: szkolnego i internatu (Katarzyna Sawicka, Marcin Marczak, Martyna Waszak). Wychowankowie placówki, a właściwie grupa teatralna przedstawiła jasełka pt. „Śpiący Mikołaj”. Przedstawienie uświetnił koncert kolęd na saksofonie, w wykonaniu Damiana (ucznia szkoły muzycznej w Gostyninie) i jego nauczyciela. Pani Dyrektor powitała wszystkich przybyłych gości nadmieniając, że wita przyjaciół ze Zduńskiej Dąbrowy. Następnie przy dźwiękach kolęd podzieliliśmy się opłatkiem i skosztowaliśmy potraw wigilijnych. Uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do mieszkań usamodzielnień. Trudno było się rozstać na szczęście spotkamy się już
w środę na naszej Wigilii, na którą przybywa grupa 28 wychowanków Gostynina.

Do zobaczenia PRZYJACIELE…