ŚWIĄTECZNE PRZYGOTOWANIA W SZKOLE TRWAJĄ…

Grudzień to miesiąc, który kojarzy nam się wyłącznie ze Świętami Bożego Narodzenia – a one – z czasem wielkiej radości, ale też refleksji, zadumy oraz podsumowań, bo to już koniec roku kalendarzowego.

Wielkie przygotowania w naszej szkole do tych ważnych świąt zaczęły się już z początkiem grudnia. Klasy z dnia na dzień upiększane były coraz to nowymi ozdobami choinkowymi, na głównym korytarzu stanęła wielka choinka przystrojona ozdobami. Gazetki klasowe jedna po drugiej informowały nas, że święta tuż, tuż…. Samorząd uczniowski ogłosił konkurs na najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy.

Wszyscy przygotowują się do Wigilii Szkolnej, która odbędzie się w środę (21 grudnia). Jak co roku zaszczycą nas swoją obecnością dzieci z Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Gostyninie z Dyrekcją i wychowawcami.

Uczniowie pracowali przy dekoracji świątecznej bardzo solidnie, tworząc niepowtarzalne dzieła.

Staną się one ozdobą i dowodem na to, że drzemie w nich prawdziwy talent i wielkie pokłady kreatywności.