Uczeń ze Zduńskiej Dąbrowy najlepszy w województwie w Olimpiadzie Ekologicznej IV 2008

II etap Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o Ekologii i Ochronie Środowiska
odbył się 26.04.08. w Bratoszewicach. Finał wojewódzki składał się z części pisemnej – test i z części ustnej. W olimpiadzie brało udział 30 uczestników, byli to przede wszystkim uczniowie szkół rolniczych i producenci rolni. Uczeń ze Zduńskiej Dąbrowy Dariusz Kotulski z klasy III TR okazał się najlepszy. Zajął I miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Wiedzy o Ekologii i Ochronie Środowiska, otrzymał cenne nagrody i puchar Marszałka województwa łódzkiego. Uczeń swoją przyszłość wiąże z prowadzeniem gospodarstwa rolnego rodziców o powierzchni 17 ha. Po zdaniu matury myśli o studiach. Jego zainteresowania wiążą się z ochroną środowiska i leśnictwem. Nauczyciel przygotowujący do olimpiady – Jolanta Bilska.
Jolanta Bilska