Wycieczka integracyjna do Warszawy

12 grudnia 2023 roku uczniowie klasː I b Technikum kształcącego w zawodzie technik rolnik, I Technikum kształcącego w zawodzie technik hodowca koni oraz II Technikum kształcącego w zawodzie technik hodowca koni  wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę integracyjną do Warszawy.

Pierwszym punktem wyjazdu był spacer po Starym Mieście w Warszawie. Tam uczniowie wzięli udział w Jarmarku Świątecznym usytuowanym na Barbakanie oraz poznali historię stolicy Polski.

Następnym punktem była wizyta w planetarium w Centrum Nauki Kopernik. Młodzież mieła okazję uzupełnić wiedzę dotyczącą teorii kopernikańskiej oraz poznać tajemnice kosmosu.

Ostatnim elementem wyjazdu było zwiedzanie Królewskich Ogrodów Światła w Wilanowie. Tam uczniowie mogli przenieść się w królewski świat iluminacji, który zachęcał do wspólnych pamiątkowych zdjęć , co pozwalało na lepsze poznanie swoich rówieśników.