ZSCKR W ZDUŃSKIEJ DĄBROWIE LAUREATEM PLEBISCYTU BRANŻOWEGO „ORŁY EDUKACJI”

Z dumą informujemy, że zostaliśmy laureatami plebiscytu branżowego w rankingu Orły Edukacji.

Orły przyznawane są firmom, które cieszą się najlepszymi opiniami w Internecie.

https://www.orlyedukacji.pl/profile-281197-zespol-szkol…

Serdecznie dziękujemy!

Program Orły Edukacji został stworzony tak, aby spośród istniejących na rynku placówek wyróżnić liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich uczniów.

W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, plebiscyty branżowe Orły są nieodpłatne i mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy. Wyróżniane są firmy na podstawie ocen w najpopularniejszych serwisach z opiniami.