UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

2 września 2019 roku, w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie cała społeczność szkolna rozpoczęła NOWY ROK SZKOLNY. Na uroczystości nie zabrakło również rodziców i absolwentów.

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020 rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego oraz oddania czci ofiarom II wojny światowej. Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły – Pan Stanisław Kosmowski, który życzył nauczycielom, uczniom oraz pracownikom wytrwałości oraz sukcesów w nadchodzącym roku. W sposób szczególny powitał pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają naukę w murach ZSCKR. Na koniec Wicedyrektor Szkoły – Pani Zofia Rosa odczytała list Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Pana Jana Krzysztofa Ardanowskiego skierowany do uczniów, rodziców i pracowników szkoły z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.

Po części oficjalnej młodzież udała się do klas na spotkanie z wychowawcami.