CAVALIADE tour 2016/2017

“Największe szczęście na świecie na końskim leży grzbiecie” aby się o tym przekonać młodzież naszej szkoły wybrała się na najważniejszą w tym roku halową impreze jeździecką, odbywającą się na warszawskim Torwarze – CAVALIADE tour 2016/2017 – Finał Ligii Europy Centralnej Pucharu Świata.

CAVALIADA to zapierające dech w piersiach przejazdy, szałowe pokazy, bezcenny smak zwycięstwa oraz mnóstwo atrakcji, dzięki którym jeździecki weekend na długo zapada w pamięci. Widzowie obserwować mogą zmagania jeźdźców w takich dyscyplinach jeździeckich jak ujeżdżenie, skoki przez przeszkody, powożenie oraz WKKW (wszechstronny konkurs konia wierzchowego).

Pełna pozytywnych emocji, ze zdartymi od kibicowania gardłami młodzież wróciła do Zduńskiej Dąbrowy. Już teraz wiemy, że za rok nasza obecność na Cavaliadzie będzie obowiązkowa.